İBB Koordinasyon Merkezi Toplantısı

İBB Koordinasyon Merkezi Toplantısı

 

Tarih : 23 Şubat 2023

Katılanlar : İBB Adalar Koordinasyon Merkezi Koordinatörü E. KARATAŞ

Adalar Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri

R. GARİP, H. ÖZACAR, Y. İREPOĞLU, M. ŞEKER, S. DURMUŞ.

 

İBB Adalar Koordinasyon Merkezinin Adalar Kent Konseyine yaptığı daveti üzerine merkezin 2022 yılında gerçekleştirdiği hizmet ve etkinlikler ile 2023 yılı hedeflerinin yer aldığı sunum toplantısı 23.Şubat.2023 Perşembe günü Koordinasyon Merkezinde gerçekleşti.

İBB Adalar Koordinatörü Eyüp Karataş yaptığı sunumda; 2022 yılında Adalar ilçesi bütününde İBB destek ekipleri tarafından yürütülen; ulaşım, temizlik, afet koordinasyonu, toplumsal sosyal destek çalışmaları ile 2023 yılında hedeflenen çalışmalar ile ilgili örnekler verdi.

Toplantının 2. Bölümünde Eyüp Karataş Adalar Kent Konseyi’nin yasal misyonunun önemini hatırlatarak KONSEYİN yerel toplum ile Merkezi İdare, Yerel Yönetim ile İBB arasındaki bağ görevinde daha etkin olması gerektiğinin altını çizdi ve bu konuda İBB’ nin Konsey Yürütme Kurulu’na her türlü desteği vereceğini ve önümüzdeki dönemde daha etkin olarak birlikte hareket etmenin önemini vurguladı.

İBB Koordinasyon ekibine Eyüp Beyin önderliğinde, nezaketleri ve davetleri için teşekkür eder, başarılı çalışmalar dileriz.

 

Adalar Kent Konseyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir