BÜYÜKADA’DA YILBAŞI FESTİVALİ

BÜYÜKADA’DA YILBAŞI FESTİVALİ

Müşterek üretim, müşterek değer ve Adalarda üretilenin Adalarda değerlenebilmesi amacıyla Adalar’da Sosyal paydaşlığı, hemşeri dayanışmasını ve paylaşım ekonomisini gerçekleştirmek adına önemli bir etkinlik düzenliyoruz . “Adalarda Yılbaşı Festivali adı altında düzenlenecek bu etkinliğin açılışı Cumartesi günü saat 14:00’de gerçekleştirilecektir.
Sizleri Büyükada iskele çıkışında eski Kapri Restoran önünde bekliyor olacağız.

Adalar Kent Konseyi, Adalar El Sanatları Derneği, Adalar Kültür Derneği, İSMEK ve halk Sivil toplum Sivil toplumu dernekler ve dürterler ile birlikte,, İSMEK ve Halk Eğitim kursiyerleri, Adalardaki siyasi partilerin Kadın kollarının katılımıyla, Adalar Belediyesi tarafından desteklenen bu etkinlik Adalarda gerçekleşecek olan kamu-sivil toplum-hemşeriler ve siyasal örgütlerin bir araya geldiği örnek oluşturmak adına ilham verici ve hepimizin öğreneceği bir sürecin başlangıç noktası olacaktır.

Not:Üreten Adalıların ürünleriyle katılacağı, müzik ve dans grubunun gösterisiyle zenginleşen bu festivalde üreticilerin stant ve katılımının ücretsiz olduğu bu sosyal paydaşlık projesinin yürütücüsü olan Adalar El Sanatları Derneğimiz Adalar Belediyesi hayvan barınağına ayni mama yardımında bulunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir